Yazı Tahtası Montajı

 

Yazı tahtası montajı için gerekli olan vida – dübel gibi montaj aparatları yazı tahtasının arkasına yapıştırılmak suretiyle yanında gönderilmektedir. Duvara monte yazı tahtaları duvara matkap ile delik açıldıktan sonra dübellerin deliklere yerleştirilmesi ve sonrasında yazı tahtasının vidalarla duvara tutturulması ile gerçekleştirilir.

 

Yazı tahtasının alıçıpan duvarlara montajı ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. Ağırlığı 15- 20 kg. geçmeyen yazı tahtaları alçıpan dübelleri kullanılarak aynı şekilde yapılabilir. Ancak 20 kg. üzerindeki yazı tahtalarında sağlam bir montaj için duvar içindeki kanallara birleştirme yapılması gerekmektedir.

 

Yazı tahtası montaj hizmetimiz sadece İstanbul’un merkezi bölgeleri dâhilinde ücreti karşılığında verilmektedir.  Montaj hizmeti gelen taleplere göre değerlendirilmekte olup, bölgesel bir plan dahilinde yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı aynı gün kargo olan bir yazı tahtası ürünü için montaj talep edilirse teslimat, montaj ekibinin  programına göre belirlenecektir.