Tebeşirli Yazı Tahtası

Tebeşirli Yazı Tahtası çeşitleri rengine ve tebeşirli yazı tahtasının yüzey kalitesine göre ikiye ayrılmaktadır. Tebeşirli yazı tahtaları renk seçenekleri olarak: siyah, yeşil ve mavi tebeşirli yazı tahtası olarak üretilmektedir. Tebeşirli yazı tahtasının yüzey kalitesi olarak ise laminat ve çelik emaye olarak üretilmektedir. 

Laminat Tebeşirli yazı tahtası; yeşil ve siyah renk tonlarında üretilmekte olup, tebeşirli emaye yazı tahtası ise yeşil ve mavi renk tonlarında üretilmektedir. 


Tebeşirli Yazı Tahtaları


Yeşil Tebeşirli Yazı Tahtası


Yeşil tebeşirli yazı tahtaları laminat ve çelik emaye yüzeyden üretilmektedir. Tebeşirli laminat yazı tahtaları mıknatıslı nesneleri tutma özelliğine sahip değildir. Çelik emaye yüzey tebeşirli yeşil yazı tahtaları ise manyetik özelliğe sahip olup, mıknatıslı her objeyi tutabilmektedir. 

Siyah Tebeşirli Yazı Tahtası


Siyah tebeşirli yazı tahtaları sadece laminat yüzeyden üretilmekte olup, lamine yüzey olmasından dolayı mıknatıslı objeleri tutma özelliğine sahip değildir. 

Mavi Tebeşirli Yazı Tahtası


Mavi tebeşirli yazı tahtaları ise sadece çelik emaye yüzeyden üretilmekte olup, çelik yüzey olmasından dolayı mıknatıslı objeleri tutma özelliğine sahiptir.